Todt si přeje Schumachera v čele Ferrari

28. února 2007 v 21:34 | Pan BLB
Todt si přeje Schumachera v čele Ferrari
Novinky
Jean Todt připustil, že by Michaela Schumachera rád viděl v čele týmu Ferrari ve formuli 1. Potvrdil tak nepřímo zprávy o reálnosti takového kroku a také o tom, že by se Ross Brawn nemusel vrátit do Maranella a naopak zamířit například k McLarenu. Uvedl to v dnešním německém vydání odborného časopisu ´auto motor und sport´.
V současnosti zůstává Michael Schumacher po ukončení aktivní závodnické činnosti u Ferrari v pozici tak zvaného superasistenta, jehož pracovní náplň není konkrétně definovaná. Sedminásobný mistr světa se může sám rozhodovat, kdy navštíví svou kancelář v Maranellu nebo se objeví na testech případně na závodech. Jean Todt předal po sezóně 2006 přímé řízení závodního týmu Stefanu Domenicalimu, Ital ale nemá smlouvu jako týmový šéf.
"Michael je natolik inteligentní, aby už nyní pracoval na své budoucí pozici u Ferrari," říká v rozhovoru Jean Todt a k nynějšímu vztahu Michaela Schumachera k Ferrari dodává: "Chtěl si jinak zorganizovat život, dělat jiné věci a získat více času pro sebe. Chtěl se vyhnout tlaku na svou osobu. Kdyby tomu tak nebylo, hned by pokračoval v závodní kariéře."
zdroj: formule1.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama